Film

Adamova cesta
Dokumentární film 

Rozhodli jsme se že natočíme filmový dokument o hledání léčby kterou Adámek absolvuje. Chceme přiblížit jak Cvičení Vojtovy metody, Akupunkturu, Tradiční Čínskou medicínu a zároveň také léčbu u lékařky holistické medicíny Evy Augustynové v Egyptské Hurghadě, která má v léčbě této dignózy velice pozitivní výsledky.

Stále je zde řada rodičů dětí trpící touto či podobnou diagnózou aniž by znali některé z těchto metod léčby a proto bychom chtěli tyto formy léčby více přiblížit široké veřejnosti a podělit se tímto o zkušenosti, aby i další lidé měli možnost s touto a podobnými diagnózámi bojovat.

Pokud nám chcete finančně pomoci, budeme vděčni za jakoukoli částku. Všem dárcům předem velice děkujeme. Číslo Adámkova transparentního účtu je 2201244350/2010 

Abychom tento dokument mohli natočit a zdarma jej rozšířit do co nejširších řad veřejnosti, potřebovali bychom zlepšit technické vybavení. Jedná se o investici na kterou nám v současné chvíli nezbývají volné finanční prostředky. Obracíme se proto na Vás s prosbou, zda by jste věděli firmě či společnosti, která by podpořila tento projekt ať už finančně nebo materiálně a jako protislužbu nabízíme reklamu nejen na Adámkových stránkách, tak v rámci vzniklého dokumentu (titulky, vložená reklama) ale také na facebookovém profilu Adámka. Případné sponzorské dary bychom potvrdili darovací smlouvou pro umožnění odpisu z daní.
 
Pokud by jste chtěli přispět individuálně, můžete tak učinit na níže uvedeném účtu na těchto stránkách s tím že do zprávy pro příjemce uvedete "FILM" nebo na skrze PayPal tlačítkem "Chci přispět".
 
Děkujeme