Film

Adamova cesta
Dokumentární film 

Rozhodli jsme se že natočíme filmový dokument o hledání léčby kterou Adámek absolvuje. Chceme přiblížit jak Cvičení Vojtovy metody, Akupunkturu, Tradiční Čínskou medicínu a zároveň také léčbu u lékařky holistické medicíny Evy Augustynové v Egyptské Hurghadě, která má v léčbě této dignózy velice pozitivní výsledky.

Stále je zde řada rodičů dětí trpící touto či podobnou diagnózou aniž by znali některé z těchto metod léčby a proto bychom chtěli tyto formy léčby více přiblížit široké veřejnosti a podělit se tímto o zkušenosti, aby i další lidé měli možnost s touto a podobnými diagnózámi bojovat.

Abychom tento dokument mohli natočit a zdarma jej rozšířit do co nejširších řad veřejnosti, potřebovali bychom zlepšit technické vybavení. Jedná se o investici na kterou nám v současné chvíli nezbývají volné finanční prostředky. Obracíme se proto na Vás s prosbou, zda by jste věděli firmě či společnosti, která by podpořila tento projekt ať už finančně nebo materiálně a jako protislužbu nabízíme reklamu nejen na Adámkových stránkách, tak v rámci vzniklého dokumentu (titulky, vložená reklama) ale také na facebookovém profilu Adámka. Případné sponzorské dary bychom potvrdili darovací smlouvou pro umožnění odpisu z daní.
 
Pokud by jste chtěli přispět individuálně, můžete tak učinit na níže uvedeném účtu na těchto stránkách s tím že do zprávy pro příjemce uvedete "FILM" nebo na skrze PayPal tlačítkem "Chci přispět".
 
Děkujeme

 

Pokud nám chcete finančně pomoci, budeme vděčni za jakoukoli částku. Všem dárcům předem velice děkujeme. Číslo Adámkova transparentního účtu je 2201244350/2010