Odkazy

Therapy Centre

V Therapy Centre se zaměřujeme na komplementární a celostní medicínu v řešení vaší tělesné i duševní nerovnováhy. Víme, že problémy týkající se našeho zdraví nelze posuzovat izolovaně. K člověku přistupujeme biodynamicky – vnímáme ho jako celek, proto k odstranění vašich potíží vypracováváme komplexní terapeutický plán terapií šitý potřebám konkrétního člověka.

Rehabilitační centrum Spirála

Rehabilitační centrum Spirála nabízí komplexní rehabilitaci novorozenců, kojenců, dětí a dospělých specializovanou na traumatické, poúrazové a vývojové mozkové hybné poruchy, neboli na pacienty s neurologickými a ortopedickými zdravotními problémy. Naše specializace obsáhne také genetické poruchy a vrozené vady.

MuDr. Eva Augustinová - Holistická medicína

Na organismus se dívám jako na celek. Celá léčba spočívá v detoxikaci organismu a regeneraci tkání zvýšenou mitochondriální aktivitou a zlepšení metabolických procesů stimulací hypotalamo-hypofýzy a celého endokrinního systému. Vyživuje buňky, regeneruje je, dokonce nahrazuje novými, což zvrátí degeneraci celého organismu. Krátce řečeno - po léčbě odezní příznaky degenerace az ní vyplývajících onemocnění - pacient se uzdraví.

Klinika čínské medicíny INSPIRITA

Centrum Inspirita nabízí mnoho možností jak naprosto přirozeným způsobem navrátit a udržet v těle dobré zdraví a duševní pohodu. Všechny terapie probíhají pod odborným dohledem MUDr. Dagmar Komárkové, která se od roku 2001 věnuje výhradně čínské medicíně. Terapeutické metody vycházejí z tisícileté moudrosti tradiční čínské medicíny.

Internetová televize CESTYKSOBE.CZ

Jsme internetová televize zaměřená na duchovní rozvoj společnosti. Už šest let nabízíme zajímavé informace týkající se významných událostí duchovního a celospolečenského vývoje, rozhovory s aktivními lidmi, osobnostmi alternativní medicíny a esoteriky. Na našem webu naleznete prognózy vývoje, reportáže, zajímavé přednášky, akce, články a také seznam poradců, terapeutů, duchovních a regeneračních center. Najít nás můžete na www.cestyksobe.cz

Pokud nám chcete finančně pomoci, budeme vděčni za jakoukoli částku. Všem dárcům předem velice děkujeme. Číslo Adámkova transparentního účtu je 2901254365/2010